Přijďte si pro to, co potřebujete

Nemohla jsem si vybrat líp. Hanka je dobrá! Je vnímavá, chytrá, trefná, vtipná, laskavá a když je třeba i tvrdá. Změnila mi pohled na spoustu věcí a naučila mě, jak s nimi pracovat. Tím pomohla nejen mně, ale i mé rodině a za to jí budu už navždy vděčná.

Hany je vždy empatická a zároveň nekompromisně přímá, což je přesně ta kombinace vlastností, kterou potřebuje zažít každý z nás, když si něco ve svém životě nechce přiznat. Hana je skvělá koučka, proto vám vždy dá prostor, abyste si ke svým pravdám dospěli sami, a nikdy vám nepodsouvá "předžvýkané návody na správný život".

Hanka je sakra dobrá. Tímto by šlo jasně a konkrétně shrnout naši tříměsíční spolupráci. Na začátku jsem měl v sobě zmatek. Řešil jsem změnu soukromého i pracovního života. Vše jsem měl pod kontrolou, vše jsem ovládal, ale vnitřně jsem nebyl spokojený. Hanka mě dokázala velice dobře rozmluvit a pokládáním vhodných otázek jsem si rychle uvědomil, co vlastně chci a potřebuji.

Žena s obrovským srdcem, empatií, energií a neuvěřitelnými zkušenostmi. Naučí vás podívat se sám do sebe, makat na sobě, zbavit se strachu a starých zranění, odpustit a spoustu věcí pochopit. Nesoudí, netlačí, dá vám správný směr a svým neuvěřitelným přístupem a profesionalitou dokáže to, že nakonec cítíte lehkost, svobodu a lásku :-)

Úžasný osobní přístup, kterým dokáže své klienty inspirovat. Dokáže člověka skvěle nasměrovat na své cíle. Každé sezení přinese něco nového, což navazuje na velký osobní posun. Vše v příjemném prostředí a nalazení.

Jsem vděčná za všechnu naši společnou práci a hrdá na pokrok, který jsem díky tobě dokázala udělat. Díky tobě jsem našla cestu zpátky k sobě, když mi bylo v životě nejhůř a našla zase radost a smysl, které z mého života nějak zmizeli. Spolupráci s tebou považuji za jedno z nejlepších rozhodnuti.

Za Hanku jsem neskutečně vděčná, je vnímavá a umí říct správnou věc ve správnou chvíli. Někdy se trefuje tak, že člověka až zamrazí. I v nejnáročnějších chvílích se s ní dá zasmát a její přirovnání a vyprávění mě nikdy nepřestanou bavit. Je profesionální a přitom přirozená a citlivá. A to všechno mi sedlo natolik, že už se vídáme skoro tři roky a neměnila bych. Díky za všechno, jsi úžasná!

Hanka je sice na první pohled "krutá", ale jen proto, že otevírá a ukazuje na to, co si sami nechceme přiznat, a tím nás posouvá dopředu. Určitě doporučuji, ať už jste v jakékoli životní či pracovní situaci Hanku kontaktovat. :-)

Jednoduché věci jsou zdánlivě složité a složité věci jsou zdánlivě jednoduché. Pokud si nevíte rady,tak u Hani jste správně!!!! Třeba já jsem k ní šla zachránit manželství.Manželstvi jsem sice nezachránila,ale zachránila jsem sebe♥️A to je ta nejlepší záchrana!!! Děkuji

Hanka je človek s veľkým srdcom, ktorý pomože, poradí a odhalí pravú tvár danej veci. Je skvelá, nápomocná a je to človek, ktorý k Vám prichádza, keď celý svet už odišiel... Nevzdá to s Vami aj keď vy ste to so sebou už dávno vzdali...

Mám pocit, že se Hanka pro své povolání narodila. Hanka je pro mě člověk na správném místě. Člověk, který nebude váš problém zesměšňovat ale ani přehánět. Nebude vás přehnaně litovat, ani nechávat nimrat se ve špatných pocitech a depresivních náladách. Zasáhne a pomůže najít cestu ven.

U Hany Kopištový jsem byl víckrát a musím uznat že mne dostala. Ihned od začátku jsem po první hodině odcházel úplně nadšenej, odlehčenej a bez kamenů zátěže na zádech. Rád k ni zajdu i jen tak si popovídat. Mám ji moc rád.

Od první návštěvy jsem na svůj život začal nahlížet úplně jinak. Z původního záměru získat z koučinku ještě větší výkonost v práci, nejistot ohledně (ne)výběru vysoké školy se objevilo pro mne opravdu nečekané poznávání vlastního já, svých silných stránek, ale i svých "bolístek". Hanka nesoudí a bere vás takového, jací jste. I když mám problém si k lidem vybudovat důvěru, u ní to byla otázka pár sezení.

S Haninou Kopišťovou jsem absolvovala již několik sezení na různá témata mého života. Styl její práce mi velice vyhovuje. Hanina je velmi empatická, jde přímo k věci, ale zároveň s citem a rychlostí, kterou jako klient potřebuji. Proto ji mohu , a to velmi ráda, doporučit dalším lidem, kteří na sobě chtějí pracovat a chtějí jít životem lehčím krokem.

Jestli mám někoho s klidným svědomím doporučit, tak právě Hany. Jako Kozoroh mám často problém se otevřít..., s Hany to bylo hned na první dobrou jinak. S jejím vedením jsem získala nejen jiný pohled na život, ale naučila se hlavně naslouchat sama sobě. Hani děkuji za vše!

Hanička mi pomáhá nacházet cestu k lepšímu žití, hledat odpovědi na životní otázky, stavět se na první místo a měnit nefunčkní programy, ať již ty vědomé, ale i ty nevědomé. Děkuji za to, co a jak děláš, Haničko!

Haničky si nesmírně vážím. Patří mezi nejskvělejší lidi, které jsem kdy potkal. Má obrovské srdce, porozumnění, empatii, moře zkušeností a dokáže vám dát to, co potřebujete. Hani, děkuju za Tebe. Vidím, jak pomáháš měnit naše životy a životy všech, kdo jsou ve tvém okolí k lepšímu. Velké uznání a respekt Tobě.

Opravdové příčiny různých problémů jsou hodně hluboko, skryté za zdmi strachů a přebraných vzorců. Není od věci mít na cestě k jejich objevování průvodce, který nastíní cestu, položí správné otázky, kde ve vlastním nitru hledat. Věřím, že bych řadu věcí zvládl sám, časem, za měsíce i roky. Jenže já nepotřebuji vždy čekat :) Děkuji Ti Hani za ty správné otázky, vždy na komoru :-)

Jsou věci o kterých víme, neustále o nich mluvíme, ale z nějakého důvodu je neposouváme dál. Jsem vděčná za Hanky nezaujatý pohled, za její schopnost dovolit mi vidět věci jasněji, dojít si ke svému řešení a nabrat více síly a sebejistoty.

Její přístup mi opravdu sedl - nejede dle nějaké šablony, dokáže proces vést i mimo zajeté koleje. Takže jsem si řekl, že s takovým člověkem, kterému jsem rychle začal důvěřovat (to je dle mého to klíčové), do toho jdu.

Velká pohoda. Ohromné srdce. Klid. Empatie. Kdo chce řešit, kdo chce slyšet, kdo si chce uvědomit, kdo se chce posunout, má s Hankou luxusní možnost(i).

Hanka má neuvěřitelný dar vidět a cítit, co se v člověku odehrává. Ví často lépe a mnohem dřív než já, co bych v danou chvíli potřeboval, jakým směrem se vydat a vždy mě dokáže nenásilně (a s obrovskou trpělivostí) povídáním a otázkami nasměrovat, abych si na to po chvíli přemýšlení přišel i sám.

Můj život se zamotal již v dětství, přicházeli mi do cesty různí terapeuti, ale až setkání s Haničkou začalo OPRAVDU léčit nejen srdce, ale zjizvenou a špatně zahojenou duši. Hanka je opravdu první, kdo dokázal rozklíčovat, vidět, spolu se mnou cítit a procházet a hlavně se nezaleknout mého životního příběhu a zústat se mnou, neopustit. Děkuji je málo. Jsi vzácný člověk s obrovským srdcem.

Koučování mi dalo nesmírně mnoho, změnilo pohled a hlavně přístup ke mě samotné, pomohlo mi zvednout se doslova ode dna a zbavit se toho největšího strachu, který mne posledních několik měsíců i let provázel.

Ukázala jsi mi cestu po které se mohu vydat, cestu k větší vlastní autentičnosti a dala klíče, které mi v životě začaly postupně otevírat dveře do dalších levelů a v podstatě to trvá pořád. A já ti za to strašně moc děkuju, je to jako orgasmus.

Jsem maximálně spokojený, protože progres, který jsem díky Tobě udělal, je obrovský. Nejvíce si cením tvé profesionality, otevřenosti, empatie, skvělé intuice a rychlého úsudku. I přesto, že jsem velmi analyticky zaměřený, tak cesta do hlubin mojí duše je pro mě vždy neobyčejný zážitek. Vím, že sám bych to nedokázal, takže moc děkuji!

Když odjíždím od Hani, usmívám se jak Hurvínek. Říkám si, jak je to možný, že jsem na to nepřišla sama. Nepřišla! Ale každý děláme to co umíme a Hani to dělá opravdu dobře! Mohu jen doporučit! Kdo nezažil, nepochopí. Děkuju moc

Zní to jako ohraná fráze, ale spolupráce s Hankou mi v lecčems změnila a hlavně zlepšila život. Sice to někdy nebylo úplně lehké (viď Hani:), ale každé sezení stálo za to. Tímto děkuji a z celého srdce doporučuji ☺️

Hanka si mě naprosto získala. A já si uvědomil, ze kouč krom certifikátu potřebuje také empatii, pochopení, vcítění, ale současně musí mít silnou osobnost a stabilní zázemí. Není to práce pro každého, ale Hanka mi ukázala, že na to rozhodně má.

Děkuji za poznávání takových lidí, jako je Hanka. Pokud by všichni byli jako ona - milá, vstřícná, empatická - bylo by na světe krásně. Nebojím se svěřit se jí do péče ;).

Hanka není člověk, který by vám říkal, co děláte blbě nebo co máte jak dělat, ale správně položenými otázkami vás dovede k tomu, že si na to přijdete sami. Hanka je velmi intuitivní člověk a vždycky si říkám, jak je možný, že je tak chytrá ;-) Byla jsem u ní i na 3 seminářích, na kterých jsem zažila spoustu "aha" momentů.

Jsem vděčná za to, ze je Hanka člověk, který vám jen nemaže med kolem pusy a neříká přesně to co chcete slyšet. Říká věci na rovinu tak jak jsou a to opravdu oceňuji. Učím se díky ní pokoře, lásce k životu a hlavně lásce sama k sobe. Mam před sebou ještě dlouhou cestu, ale díky Hance už to nevidím tak nereálně jako na začátku. Je profesionál každým coulem a vážím si každé minuty, kterou mi věnuje.

Skvělá žena, která se umí trefit přesně na cíl a donutit mě sebrat síly a pohnout se v životě zase o kus dál. Milá a empatická, nenechá Vás fňukat, ale opravdu pomůže - pokud tedy doopravdy chcete, protože rozhodnutí a konání je jen a jen na Vás. Děkuji

Pokud hledáte někoho, kdo Vám řekne, co potřebujete slyšet, a ne to, co chcete slyšet, jste na dobré adrese. Hany mě odzbrojila svou přímostí, empatií, laskavostí a bezpečím a rozhodně ne za cenu medu kolem huby a litování.

Díky Haničce jsem si odpověděla na otázky, které již byly zodpovězeny, ale byly zodpovězeny tak, aby se líbily mému okolí NÉ tak, aby se líbily mě. Pomocí nenápadných otázek jsem pochopila, co je opravdu rozhodovat se srdcem. Děkuji

S Hankou jsem absolovoval několik hodin jejího koučinku. Jako kouče ji mohu označit za profíka, který ví, co dělá a nebojí se. Nehledá nesmyslně příčinu na povrchu, kde nejsou, kašle na sociální přetvářku a jde přímo do hloubky ke hledání pravé podstaty nebo příčiny, což umožní dosažení změny.

Kolikrát jsem si říkal, že kdybych Vás tenkrát náhodou nepotkal a nepřesvědčila jste mě svým vystupováním k setkání, jestli by se všechno v mém životě odvíjelo stejně. A teď už to vím ... ani náhodou

Hanka je moc fajn. Nic za vás nezmění ale ukáže, jak to dokážete sami. A to je to nejlepší, co může udělat. ❤️ Moc děkuji, Hani

Hany, pomáháš mi odkrývat sama v sobě své opravdové já... baví mě Tvoje neskutečná přímost propojená s obrovskou citlivostí a lehkostí... učím se s Tebou zastavit se, vnímat všechny své emoce, poslouchat se, odhodit masky, dovolit si to, odpustit si, mít se ráda, žít jak chci... a i když je to někdy hodně těžký, i díky Tobě vím, že to jde... děkuji za vše!!!

Hanička přišla v pravý čas,kdy přijít měla a každé další setkání to jen potvrzuje.S obrovským darem a lehkostí mi ukazuje jak vědomě žít, každičkým okamžikem bytí jsem to nyní Já tady a teď a celý můj svět je rázem mnohem více v pořádku. Děkuju z celého srdce.

Hanička je pro mě velkou inspirací Neustále mi ukazuje, že věci jsou jednodušší, než se zdají být Po každém střetnutí s ní se vždy cítím lépe a těch "aha" momentů, které díky ní zažívám, je nespočet. Slova dál nestačí... ale tahle za to určitě stojí: Jsem ráda, že tě mám

Chcete-li svůj vnitřní prostor urovnat, zbořit a postavit nový, nebo si jej potřebujte třeba trochu víc prosvětlit, pak jste u Hanky správně. Oceníte hlavně silný pocit bezpečného prostoru a citlivé, ale zároveň velmi do života aplikovatelné, vedení. Nedocenitelnou Hanky schopností je načítat situace opravdu do hloubky. S pokorou v srdci si troufám říci, že se v Hance snoubí veliké profesní zkušenosti s těmi životními. Díky

Hance jsem nesmírně vděčná za to, že právě díky ní jsem na té cestě, kterou si teď každý den vědomě tvořím. Celý ten fígl je právě v tom, že šťastnou/šťastným nás nikdo jiný prostě neudělá. Ale navést na tu cestu, jako to dělá právě Hani (a dělá to skvěle!!!) je úplný začátek, jak být tvůrcem svého šťastného života. Děkuji jí z celého srdce.

Hanku jsem si vybrala jen na základě pocitu a jejího úvodního slova "Přijďte si pro to co potřebujete" a hned na prvním sezení jsem pochopila, že je to přesně tak. Dostala jsem přesně ty otázky, na které jsem se bála dlouho sama sobě odpovědět a ikdyž to často nebylo vůbec příjemné, bylo to přesně to, co jsem potřebovala. Hanka se umí trefit i do bolavých míst a provede vás těmi temnými údolími tak citlivě, že odcházíte s úlevou a o pár "kilo" lehčí.

Hanička je člověk s velkým srdcem a otevřenou náručí. Všem ji vřele doporučuji poznat. Jsem vděčná, že mi vstoupila do života.

Cítím se klidná, nepotřebuju nikoho naplňovat štěstím, jen sama sebe, už se nebojím bolesti, opět si zpívám a tančím jen tak sama pro sebe, nebojím se odsouzení, miluju život, našla jsem sama sebe a jsem prostě šťastná. Cítila jsem, že ten pocit existuje, ale teď to vím. Hani, ze srdce děkuji.