Přijďte si pro to, co potřebujete

Kamil Pošvic, regionální ředitel, Kooperativa pojišťovna, a.s.

Hanka je sakra dobrá. Tímto by šlo jasně a konkrétně shrnout naši tříměsíční spolupráci. Na začátku jsem měl v sobě zmatek. Řešil jsem změnu soukromého i pracovního života. Vše jsem měl pod kontrolou, vše jsem ovládal, ale vnitřně jsem nebyl spokojený. Hanka mě dokázala velice dobře rozmluvit a pokládáním vhodných otázek jsem si rychle uvědomil, co vlastně chci a potřebuji.
Každý týden rozebíráme kroky, které směřují k nastavenému cíli. Hanka je vždy k dispozici, aby mi pomohla se orientovat v nových pocitech či myšlenkách. Nenechá mě padnout, ani sejít z cesty. Svým skvělým pohledem na svět a život dokáže velmi správně najít ve změti mých myšlenek to pověstné „jádro pudla“ a k němu mě následující otázkou vrátit.
Hanka dokáže velmi dobře pracovat s člověkem jako s celkem. Naučila mě nejen jak si vyčistit hlavu, ale i tělo a připravit se na změny, které přicházejí. Velmi dobře se přizpůsobila tempu, které zvládnu, a i když to určitě se mnou nemá lehké, tak z ní cítím velkou podporu. Moc jí za to děkuji.